Wat zijn de afgelopen 4 maanden snel gegaan.
In het begin vlogen de kilo’s eraf. Na deze periode kwam de moeilijke maand december.Deze maand had ik het moeilijk, was moe, drukke maand met werk, feestdagen en familie, toen we op de weegschaal gingen begin januari even de dip dat ik was aangekomen!! Toen moest ik weer de flow vinden om mezelf weer op te laden voor de laatste drie maanden.
De eerste week van januari moest ik weer de draai vinden met mijn eten om weer gezond met eten verder te gaan. Dit lukte gelukkig in de tweede week weer. De feest kilo’s waren er weer snel eraf. Nu ben ik weer rustig aan het afvallen. Vetpercentage gaat naar beneden, wat ik heel belangrijk vind en de spiermassa gaat omhoog. Mijn BMI zit niet meer in de danger zone!!
Ik zit nu veel prettiger in mijn vel, ben al ruim 17,5 kilo afgevallen en wil nog wat meer afvallen. Als ik nu in de spiegel kijk ben ik toch maar trots dat dit lukt.
Wat ook niet onbelangrijk is, ik beweeg me nu veel lekkerder, heb minder pijn in mijn gewrichten. Op naar de laatste twee maanden van deze challenge!!
Tot volgende week!
Groetjes, Jacqueline
Jacqueline wordt begeleid door Enforce Den Haag en is bij ons ook te volgen op Facebook en YouTube.