Feestmaand december of dit jaar niet?
Helaas is het op het moment van dit schrijven nog onduidelijk welke coronamaatregelen gelden rondom de feestdagen. We mogen in ieder geval niet knallend het jaar uit, uiteten met Kerst zit er ook niet in en afspreken met meerdere personen kunnen we ook wel vergeten! Dit jaar is het tijdens de feestdagen anders dan normaal, maar ook voor mij persoonlijk want ik zit volop in de Afvalrace.
Sinterklaas
Het heerlijk avondje is gekomen. Heerlijk om de gespannen gezichtjes van mijn kinderen te zien bij de intocht en het dagelijkse Sinterklaasjournaal. De tafel vol met pepernoten, kruidnoten, gevuld speculaas en chocolademelk met slagroom. Ik heb het geluk dat ik deze dingen niet lekker vind en deze zonder enige moeite kan laten staan.
’s Avonds de schoen zetten met gezond lekkers voor het paard “O Zo Snel”, heb ik gelijk een gezonde avondsnack! Ben benieuwd wat voor sportieve cadeaus Sinterklaas voor mij in petto heeft. Hopelijk gaat de Sint opzoek naar een gezond alternatief voor de chocoladeletter.
Kerst
Kerst is voor mij heerlijk samen zijn met familie. De ene dag met mijn ouders de andere dag met mijn schoonfamilie. Overdag lekker naar buiten voor een heerlijke wandeling, een borrel met wat lekkers op tafel en ’s avonds een heerlijk diner met een goed glas wijn of lekker ouderwets gourmetten. Ga ik dit missen? Natuurlijk niet! Ik ga mij dit niet ontzeggen en hier juist extra van genieten tijdens de Kerst. Ik ga wel opletten dat ik stop wanneer ik vol zit en niet blijf eten om het eten. Daarnaast zorg ik dat ik de dagen daarvoor en erna meer beweeg en minder calorieën tot mij neem.
Oud & Nieuw
Dit jaar niet met familie naar het buitenland, maar met vrienden thuis. Helaas geen vuurwerk, maar de champagne laten we zeker knallen. De oliebollen laat ik staan dit jaar, althans dat probeer ik. Goede voornemens maak ik dit jaar niet, want die heb ik 2 maanden geleden al gemaakt en nu hard op weg naar een fitter en gezonder lichaam.
Heeft de Afvalrace impact op mijn feestdagen? NEE! December is voor mij de feestmaand waar ik nog meer geniet van mijn gezin en familie. En dat wens ik iedereen toe, een gezellige feestmaand met je dierbaren. Maar bovenal blijf GEZOND!
Groetjes Roel
Roel wordt begeleid door de mastertrainers van Enforce Drechtsteden, De Afvalrace wordt gesponsord door New Care supplements