Wat een teleurstelling!
Door de schommelingen in gewicht in de eerste twee weken van januari, had ik mezelf een belofte gedaan; tot eind januari zou ik niet op de weegschaal gaan staan. De eerste weken van 2019 kostte het (weer) veel moeite om mijn dagelijkse calorieën te halen en ik hoopte dat het onstabiele gewicht daar een gevolg van was. In de tweede helft van de maand heb ik echt mijn stinkende best gedaan om op een gezonde manier mijn dagelijkse eetdoelen en wekelijkse sportdoelen te bereiken. En dat ging prima! Met een goed gevoel en vol goede moed, sprong ik de laatste dag van de maand enthousiast op de weegschaal. Maar wat een grote domper …. plus 3 ons!
Baalverhaal!
Drie ons is natuurlijk geen groot gewicht maar als je er alles aan doet qua eten en bewegen, vind ik dat dat ook beloond moet worden. En heel eerlijk …. hierdoor daalde ook mijn motivatie, net als de temperatuur deze week, heel hard richting vriespunt. Want ik baal! Serieus, ik baal als een stekker en ik baal als een stier en alles wat daar tussenin zit! Gewoon balen!
Weegschaal?
Nu is het echt zover, ik heb officieel ruzie met mijn weegschaal! Ik hoef hem even niet te zien en ik heb hem achter in mijn kast weggestopt voor een lange en diepe winterslaap. Want ondanks dat ik positieve veranderingen aan mijn lijf zie, mijn kleding veel lekkerder zit en ik complimenten mag ontvangen van diverse mensen, wil ik ook dat de weegschaal mij weer eens positief stemt. Dat zou pas een mooie beloning zijn!
Mandy verzorgt voor de komende weken een voedingsschema waar ik me uiteraard aan ga houden. Op naar nieuwe kansen …. op naar weer een positieve ‘vibe’, want die was helaas de afgelopen dagen ver te zoeken!
Tot volgende week (hopelijk met een positiever verhaal)!
Groetjes, Karin
Karin wordt begeleid door Enforce Drechtsteden en is bij ons te volgen via Facebook en YouTube.